top of page
Rezerwacje

Telefon:  17-772-68-30
karczmaugarncarzy@gmail.com

Godziny otwarcia

od poniedziałku do niedzieli 

w godzinach 12 - 22

Karczma u Garncarzy

to atrakcyjne miejsce do organizacji swojej imprezy okolicznościowej.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych gości. Każde wydarzenie przygotowujemy starannie, pomagając wybrać odpowiednie menu oraz dopracować wszelkie istotne szczegóły.

Menu

Mamy dwie standardowe propozycje menu na przyjęcia: 148 i 168 zł od osoby. Są to przykładowe zestawy menu ze sporą ilością jedzenia na stołach, na dłuższe przyjęcia. Możemy je dostosować specjalnie dla Państwa oferując mniejsze menu lub w razie potrzeby większe. Możemy także przygotować dania z naszej karty restauracyjnej. Bez dodatkowych opłat przygotowujemy porcje według diet jakie stosują Goście: wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i inne.

duża_sala_3.JPG

Sale

Do dyspozycji Gości mamy trzy sale. Sala jasna, na piętrze, miesząca do 100 osób. Sala główną, na piętrze, mieszcząca w zależności od ustawienia i potrzeb dodatkowych stołów wiejskich, słodkich itp. do 90 osób oraz salę dolną, restauracyjną,  mieszczącą 45-60 osób. W zależności od potrzeb i charakteru imprezy miejsce do tańca możemy zorganizować na każdej z tych trzech sal. Każda wyposażona jest w klimatyzację, osobne toalety, przewijaki i miejsca do karmienia. Łącznie możemy zorganizować imprezę do 180-190 Gości (wygodnie) z parkietem przygotowanym na całej dolnej Sali. Zapraszamy do odwiedzin i obejrzenia sal osobiście.

bottom of page