top of page
Rezerwacje

Telefon:  17-772-68-30
karczmaugarncarzy@gmail.com

Godziny otwarcia

od poniedziałku do niedzieli 

w godzinach 12 - 22

Przyjęcie weselne

Świetna kuchnia i miejsce w folkowym klimacie

Karczma u Garncarzy to świetne miejsce na przyjęcie weselne lub obiad z okazji ślubu. Wnętrza w naturalnym klimacie, mieszczące do 190 osób z parkietem tanecznym. Menu inspirowane tradycyjną kuchnią polską i kresową oraz piękne, ceramiczne dekoracje. Wszystko to sprawi, że ten bardzo ważny dzień w Państwa życiu stanie się wyjątkowy i niezapomniany.

Obecnie otworzyliśmy dla Państwa nową salę. Drewniane i ceramiczne elementy wystroju bardzo dobrze nadają się do organizacji przyjęć w rustykalnym klimacie, mających swój wyjątkowy charakter i na długo pozostających w pamięci uczestników.

Zapraszamy do organizacji także innych imprez okolicznościowych jak chrzciny, spotkania rodzinne i firmowe czy wszelkiego rodzaju uroczystości.

Zapewniamy:

• klimatyzowane sale do 200 osób, z parkietem tanecznym

• potrawy wykonane z najlepszej jakości składników, także tych lokalnych a menu ustalane indywidualnie

• specjalne menu dla wegetarian, wegan i osób na diecie

• aranżacje kwiatowe w stylu boho, dekoracje stołów, druk kart menu

• profesjonalną i miłą obsługę kelnerską do dyspozycji przez całą noc

• bezpłatny parking oraz cichą i spokojną okolicę

• dodatkowe atrakcje i usługi weselne.

 

Budynek Karczmy ma dwa poziomy: dolny, na którym funkcjonuje restauracja, a także górny, gdzie najczęściej organizowane są przyjęcia okolicznościowe. Nasze sale mogą pomieścić do 190 osób z parkietem tanecznym na dolnej sali (wtedy cały lokal jest do Państwa dyspozycji). Dodatkowymi atrakcjami, które możemy zaproponować są: fotobudka, wiejski stół, słodki bufet, pakiety awaryjne dla Gości, prezent niespodzianka dla Pary Młodej.

Chętnie usłyszymy Państwa pytania i pomożemy w organizacji innych atrakcji jakie chcieliby Państwo zapewnić Gościom na swoim weselu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poniżej przykładowe menu jakie przygotowaliśmy na ten wyjątkowy dzień:

bottom of page